Pożyczka na dowód bez zaświadczeń

Czy pamiętasz jak dawno temu żeby otrzymać pożyczkę, trzeba było kombinować, wypełniać wiele zaświadczeń, dodatkowo udać się bezpośrednio do placówki danego banku lub firmy pożyczkowej. Teraz wszystko jest znacznie łatwiejsze i coś takiego jak pożyczka na dowód bez zaświadczeń już praktycznie nie obowiązuje.

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń to przeszłość

Dziś nie musimy udawać się już do banku ani do firmy pożyczkowej, nie musimy rozmawiać z zadnym przedstawicielem i nie musimy się nikomu tłumaczyć. Pożyczkę bierze się przez internet bez wychodzenia z domu, wystarczy kilka klików i pieniądze już są na naszym koncie. Firmy pożyczkowe nie pytają nas o to gdzie pracujemy i ile zarabiamy, po prostu ufają nam i dają wolną rękę dlatego nie ma obaw do odmowy. Co oznacza pojęcie „bez zaświadczeń”? Dosłownie to, że nie będzie nam potrzebny ani PIT, ani żadna faktura potwierdzająca nasze zarobki. Zwyczajnie, jeśli potrzebujesz pieniędzy, to zaciągasz je i tyle.

Praktycznie nie potrzebny Ci jest nawet dowód, gdyż jeśli pamiętasz swoje dane z dowodu takie jak pesel, to wystarczy je spisać na wniosek o pożyczkę i pieniądze od kilkuset do kilku tysięcy złotych są na Twoim koncie. Czyż to nie proste?

Tagi: , , , ,

Odpowiedzi: 3 do wpisu “Pożyczka na dowód bez zaświadczeń”

 1. A jak to jest z Bankami?
  Czy Banki sprawdzają każdego w BIK?
  Czy ktoś orientuje się jak to teraz jest?

 2. luigi pisze:

  A nie prawda.
  ja mam konto w smart Banku (http://konto-w-banku.pl/smart-bank/) i tam też teraz wziąłem pożyczkę bez żadnych zaświadczeń, złożyłem wniosek i 10 minut później pożyczka była u mnie na koncie :)
  Czyli istnieją pożyczki bez zaświadczeń.

 3. Jak macie już pozyczkę taką bez zaświadczeń czy inną to polecam skonsolidować i wziąć dodatkową kasę – naprawdę się to opłaca.

Zostaw odpowiedź