Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń

Kto może wziąć kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?
Jakie oprocentowanie mają kredyty gotówkowe bez zaświadczeń
Gdzie brać kredyty bez zaświadczeń?
Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w dalszej części artykułu. Zapraszam serdecznie do przeczytania całego wpisu a zdobędziesz niezbędną Ci wiedzę do wzięcia dobrego kredytu bez zaświadczeń.

Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń

Kredyty takie zostały stworzone dla osób, które nie posiadają stałych, udokumentowanych dochodów a potrzebują szybkiej pożyczki ale czy kredyt bez zaświadczeń może wziąć każdy?

Otóż nie, mimo tego że podczas brania takiego kredytu nie wymagane są żadne zaświadczenia o zarobkach lub o stałej pracy, to nie każdy może wziąć taki kredyt. Barierą jest tutaj historia kredytowa z naszej przeszłości. Jeśli w ostatnim czasie mieliśmy kłopoty ze spłaceniem jakiegoś kredytu, mięliśmy komornika bądź większe długi z windykacją to bardzo możliwe,  że nie dostaniemy takiego kredytu bez zaświadczeń.

Kto takie kredyt dostanie? W każdej ofercie kredytu bez zaświadczeń zawsze jest wszystko dokładnie opisane dlatego wystarczy wejść na jakąś stronę z ofertą takiego kredytu i tam dowiedzieć się szczegółów.

Oprocentowanie kredytów bez zaświadczeń

Oprocentowanie takich kredytów bardzo często jest niewiele większe od gotówkowych kredytów bankowych. Dlatego też są one najlepszą opcją zaraz po kredytach gotówkowych a prze chwilówkami. Sprawdź w ofertach bankowych, jakie oprocentowanie mają kredyty be zaświadczeń i sam przekonasz się, że to najlepsza opcja szybkiego kredytu.

Gdzie brać kredyty bez zaświadczeń?

Kredyty bez zaświadczeń bardzo często oferowane są przez banki, skoki lub inne firmy pozabankowe. Jeśli chcemy wybrać c najlepsza ofertę to powinniśmy odwiedzić kilka takich stron i samemu sprawdzić, gdzie jest najlepsza oferta kredytu bez zaświadczeń.

Tagi: , , , , ,

Odpowiedzi: 5 do wpisu “Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń”

 1. Zarówno takie kredyty jak i konta sa w Alior Banku według mnie.
  Ten Bank ma naprawdę dobrą ofertę – sami sprawdźcie.

 2. W Bankach ciężko o takie kredyty.
  Mimo, że w necie wiele się o tym pisze to jak idziemy do Banku to często musimy kolekcjonować różne zaświadczenia…

 3. Zadko który Bank oferuje taki kredyt ale fakt zdarzają się.
  jesli ma się konto w banku od dłuższego czasu i tam tez bierze się kredyt to zwykle nie wymagane są żadne zaświadczenia.

 4. Takie kredyty w Bankach raczej nie przejdą – w Bankach nawet w przypadku małych kredytów wymagają zaświadczeń o dochodach lub pracy.
  Tak więc cięzko…

 5. Onaro pisze:

  Poczytajcie sobie rankingi kredytów na stronie http://ranking-kredytow.pl/ dowiecie się, który kredyt jest najtańszy.
  Według mnie i tak samo wg tych rankingów obecnie euro bank ma najlepsze oferty – czyż nie?

Zostaw odpowiedź