Pożyczka na wesele – skąd wziąć pieniądze na uroczystość?

Prawdopodobnie planujesz w swoim życiu poważny krok – wesele. Przeczytaj każdą linijkę tego wpisu, a postaram Ci się pomóc.

Być może mówili Ci „nie organizuj wesela, to rozrzutność”, ale ślub bez wesela jest jak wiesz co bez zakończenia (niechaj każdy sobie skojarzy cokolwiek mu głowa podpowiada;) ).

Ile kosztuje wesele?

Wesele można zorganizować za 100 000 zł, ale można też zrobić małe przyjęcie za 2000 zł (dla najbliższych). Możliwości technicznych jest naprawdę wiele. Zamiast płacić w restauracji kilkaset zł od osoby za kompleksowe zorganizowanie wesela, można tylko wynająć salę, a kwestie takie jak jedzenie, obsługę i sprzęt, zorganizować samemu. Powiedzmy wesele na 50 osób – sala 2000 zł, jedzenie 5000 zł i za kilkaset zł jesteśmy w stanie zorganizować DJa, zamiast zespołu (zespół to koszt od kilku tysięcy złotych). A więc do 10 000 zł można zorganizować całkiem spore wesele. Warto się zastanowić?

Kto da pożyczkę na weselę do 10 000 zł?

Dla przykładu pożyczki bankowe. Bank da Ci pożyczkę na dowolny cel, pod warunkiem, że masz odpowiednią zdolność kredytową (stałe dochody, zabezpieczenie finansowe, dobrą historię kredytową. Jeśli spełniasz te warunki, sprawdź te banki: http://www.banki-finanse.com.pl/kredyty-gotowkowe/ Bez najmniejszych problemów zaciągniesz tam 10 000 zł i więcej.

daje także Provident. Tak tak, o Providencie krąży wiele faktów i mitów, ale nie słuchaj osób, którzy pożyczają pieniądze i najchętniej by ich nie oddawali wcale (później mają pretensje, że JAKIM PRAWEM firma chce od nich odebrać raty – złodzieje!!!), tylko pójdź po rozum do głowy i przelicz sobie wysokość miesięcznej raty. Tutaj możesz złożyć wniosek. Skontaktuje się z Tobą przedstawiciel Providenta: http://pozyczkaprzezinternetbezzaswiadczen.pl/pozyczka-w-providencie/

Tagi: , , , , ,

Odpowiedzi: 4 do wpisu “Pożyczka na wesele – skąd wziąć pieniądze na uroczystość?”

  1. Na wesele dobra szybka pożyczka – od ręki.

  2. Asa Kredyt pisze:

    ja polecam wejść na forum specjalistyczne i tam poczytać o pożyczkach – macie tam opinie o pożyczkach na wesele z opiniami klientów :)

  3. Na wesele lepszy jest juz kredyt w banku – oddacie nawyżej po weselu.
    Pożyczki są droższe…

  4. Ja polecam fajną stronkę o kredytach – możecie tam dowiedzieć się bardzo dużo o tym gdzie mozna własnie zaciągnąć taką tanią pozyczkę na taką okazję – polecam wam to sprawdzić.

Zostaw odpowiedź