Kredyt dla seniora

Mój dziadek ma 75 lat, jest to wiek jak najbardziej sędziwy. Dziadek według banku nie ma żadnej zdolności kredytowej, bo ma a) małą emeryturę około 1200 zł, b) ma już ten wiek, kiedy może np. podupaść na zdrowiu i nie będzie w stanie spłacić kredytu. Składaliśmy kilka wniosków do banków, ale niestety nic z tego nie wychodziło, za każdym razem odsyłano nas z kwitkiem.

Postanowiliśmy zatem poszukać alternatywy dla kredytów bankowych i wpadłem na pomysł żeby rozejrzeć się za firmami pożyczkowymi, których w Polsce jest tak wiele. Dziadek potrzebował 5000 zł na mały remont mieszkania, które od 20 lat nie było ruszane. Mówiąc mały remont, mam na myśli podstawowe czynności takie jak malowanie i wymiana kilku szczegółów w mieszkaniu. Okazało się, że kwota kredytu 5000 zł jest jak najbardziej wystarczająca.

Gdzie wziąć kredyt dla seniora?

Jak już wspomniałem, kredyt dla seniora należy wziąć (a raczej poszukiwać) w firmach pożyczkowych. Jest kilka firm pożyczkowych, które bez najmniejszych problemów pożyczą Ci pieniądze nawet do 10 000 zł, nawet jeżeli:

– nie masz stałego zatrudnienia,

– nie masz wystarczającej zdolności kredytowej,

– widniejesz na liście BIK, BIG, KRD czy innej instytucji tego typu.

Nie istotne czy masz 18 czy 79 lat, gdyż w tych 2 przypadkach jesteś potencjalnym klientem firmy pożyczkowej. Chcesz poznać listę takich chwilówek? Sprawdź tutaj: http://pozyczkaprzezinternetbezbik.pl/pozyczki-bez-bik/

Tagi: , , , , , ,

Odpowiedzi: 3 do wpisu “Kredyt dla seniora”

  1. Jak dla seniora to taka pożyczka bez bik jest dobra bo od reki jest udzielana i do domu dowożą pieniądze często.

  2. via sms forum pisze:

    Ja brałem już chyba ze 3 pożyczki w via sms – zachęcam was do sprawdzenia tej firmy bo oferuje tanie pożyczki.

  3. gość pisze:

    No seniorzy czesto już nie mają zdolności w Bankach i najtańszym rozwiązaniem na kredyt sa pożyczki społecznościowe http://www.pozyczki-pozabankowe.pl/pozyczki-spolecznosciowe/ są też łatwo dostępne.

Zostaw odpowiedź